Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Вугледарі відбудеться масштабний Всеукраїнський мандрівний фестиваль «З країни в Україну»

Ініціативна група міста Вугледара – ГО «Студія ідей 78» долучилася до глобального проекту Фундації соціальний іновацій «З країни в Україну», що цього року проводить одноіменний унікальний фестиваль у 9 містах Донецької та Луганської областей.

«Люди змінюють міста, а громади Україну» - саме цей основний посил намагаються донести організатори заходу мешканцям міста та регіону. Фестиваль «З країни в Україну» є унікальним за своєю природою, не схожим на інші, що існують сьогодні в Україні. Це не тільки феєрична культурно-просвітницька подія, а й можливість громади вибудовувати нові зв’язки, формувати нові спільности, активістів, створення діалогової платформи між владою, бізнесом, громадою та ЗМІ. Це історія відкриття сучасної, нової, прогресивної України, національна самоідентифікація та демонстрація справжнього новітнього образу українців.

Головна особливість проекту полягає в тісній взаємодії між основною командою з Києва та локальною командою культурних менеджерів, представлених містом, де проходитиме подія. Відтак, організація заходу має спільний механізм, спільну концепцію та ідеологію. Для цього, представники Фундації проводять дві навчальні академії у липні-серпні цього року, щоб вивести фестиваль на високий рівень організаційного та ідейного функціонування.

 

В рамках проекту «З країни в Україну», команда з Вугледара розробляє власний проект «КолО_ТГ». Він дозволить об’єднатись та долучити до проведення фестивалю представників влади та громадських активістів з суміжних сільських громад, що невдовзі приєднаються до міста та створять Вугледарську міську ОТГ, з адміністративним центром у Вугледарі.

 

Цього року контент фестивалю включатиме в себе 12 напрямків. Це майстер класи народних ремесел, демо-зона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі та юнацькі активні ігри, фото покази, кінопокази, лекторій, містечко НГО, локація «Влада і громада» та багато іншого. А головне – грандіозний вечірній рок-концерт!

 

Фестиваль «З країни в Україну» стане справжнім поштовхом для розвитку громад та малих міст, стартапом для створення і розвитку прогресивних спільнот, що разом будуватимуть сучасну та процвітаючу Україну. «Приєднуйся! Відчуй нову країну в собі!»

Дата проведення: 22 вересня 2018 року, початок о 12:00

Місце проведення: м.Вугледар, бульвар Шахтарський

Запрошуємо до медіа-партнерства та участі у прес-конференції! Детальну інформацію про фестиваль можна знайти з посиланням:

https://www.facebook.com/krayna.ukraina/

https://www.facebook.com/Культурний-Майнінг-Вугледар-1696960087053157/

 

Контактні особи:

Альбіна Панасенко - керівник локального проекту                          тел. +38 050 918 12 97,

Борис Гольцев, - голова ГО «Студія ідей 78», PR-менеджер             тел. +38 099 986 16 58