Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Молодь запрошують взяти участь у семінарі «Школа наметового таборування»
05.09.2019

Захід, що відбудеться у період з 18 по 21 вересня, буде спрямований на популяризацію та розповсюдження досвіду використання наметових таборів різного формату для ефективного розвитку молодіжної політики в умовах децентралізації.

 

У першу чергу на захід запрошуються представники ОТГ України, а також ті, хто цікавиться розвитком наметового таборування.

 

 

Для ОТГ наметовий табір може слугувати можливістю для розвитку молодіжної, спортивної політики, національно-патріотичного виховання, впровадження неформальної освіти, популяризації зеленого туризму, проведення якісного і водночас недорого оздоровлення дітей.

 

Міністерством молоді та спорту України спільно з обласним управлінням молоді та спорту у період з 18 по 21 вересня 2019 року в м. Суми заплановано проведення Всеукраїнського семінару «Школа наметового таборування».

 

У 2017 та 2018 роках подібні заходи сприяли обміну та напрацюванню досвіду проведення наметових таборів різного формату, спрямованості, змісту. За підсумками Всеукраїнських семінарів було розроблено 2 збірки інформаційно-методичних матеріалів, що представляють собою покрокову інструкцію як документального, так і технічного оформлення діяльності наметових таборів, а також узагальнюють багаторічний та різноманітний досвід інститутів громадянського суспільства та державних установ щодо реалізації проектів та заходів у форматі наметових таборів.

Для реєстрації у семінарі необхідно надіслати листа на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript (з позначкою «для участі у Всеукраїнському семінарі») зазначивши:

1. Контактні дані учасника (П.І.Б., вік, конт. тел.);

2. Місце роботи/навчання;

3. Організацію, яку представляє учасник (ініціативну групу, структуру тощо);

4. Інформація щодо участі в аналогічних семінарах;

5. Інформацію щодо досвіду наметового таборування;

6. Інформацію щодо мотивації участі у семінарі (до 5 речень);

7. Посилання на сторінку в мережі Facebook (якщо така є);

Реєстрація триватиме до 6 вересня 2019

За додатковою інформацією звертатися за телефоном, (0542) 61-09-16, або +380-66-410-780-01, контактна особа – Ольга Резніченко.