Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Дружківці відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини»
05.11.2019

25 листопада 2019 року об 11 годині у м. Дружківка, вул. Соборна,6  (ПК «Етюд») відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини».

Учасниками Фестивалю є діти із багатодітних сімей віком від 7 до 16 років. Участь може бути як індивідуальною так і колективною. Метою Фестивалю є відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини. Організатором Фестивалю є управління  сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації

Конкурс проводиться за такими номінаціями: «Вокальне мистецтво», «Патріотична пісня», «Хореографія», «Музичне виконання», «Образотворче мистецтво», «Художнє та авторське виконання», «Оригінальний жанр», «Декоративно-прикладне мистецтво». Журі Фестивалю складається з професіоналів у своїй галузі (співпраця з управлінням культури). Загальна кількість учасників 50 дітей. Тривалість проведення Фестивалю орієнтовно 4 години. Для дітей заплановано мобільне харчування.