Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У м.Бахмуті провели Фестиваль Здоров’я «В здоровій країні – здорове дозвілля»

Громадська Організація «Студентська Молодь Бахмуту» та Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії, при підтримці Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, в рамках конкурсу громадських ініціатив, 8 жовтня 2019 року провели Фестиваль Здоров’я «В здоровій країні – здорове дозвілля» спрямований на безпечне, активне, культурне та організоване дозвілля студентської молоді Бахмуту.

У Фестивалі прийняли участь майже 100 студентів вищих навчальних закладів І – ІV рівня акредитації та закладу професійно-технічної освіти міста Бахмут. Фестиваль відкрив керівник Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА Коломієць Валерій Віталійович, він привітав всіх учасників Фестивалю і побажав творчої наснаги.

Протягом дня учасників Фестивалю чекали цікаві конкурси та локації квесту «В здоровій країні – здорове дозвілля». Квест складався з 11 локацій, кожна з локацій мала своє особливе завдання для команд. Учасники повинні були командно та згруповано виконувати завдання: заплести довгу косу, згадати тематичні пісні, співвіднести назви спорту із відповідними картинками, скласти римовані вірши, перевірити команду на влучність, пограти командою у настільні ігри, пройти лабіринт із закритими очима, станцювати командно якоюсь частиною тіла та знайти відповідь на загадку.

Свої успіхи у проходженні локацій команди мали змогу відстежувати у Підсумковій таблиці по усім конкурсам, що оновлювалась після кожного конкурсу протягом дня. На дошці побажань кожен мав можливість залишити свої відгуки та побажання.

Незважаючи на похмуру та холодну погоду на Фестивалі панувала тепла дружня атмосфера.

Жодна команда не залишилась без грамоти та пам’ятного подарунку – настільної гри «Дженга».

Дякуємо всім командам за участь у Фестивалі Здоров’я та не забутні емоції!!!