Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток взяв участь у регіональному методичному об’єднанні заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів фахової передвищої освіти

Комунальний заклад «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» охоплює своєю діяльністю всю Донецьку область, до нього можуть бути зараховані діти-сироти та особи з їх числа віком до 23 років, житлові питання яких не вирішені. У зв’язку з реконструкцією будівлі, яка вдихнула у приміщення нове життя, Соцгуртожиток планово, як і щорічно, проводить роботу щодо інформування зацікавлених сторін про нові можливості для сиріт.

 

10 червня керівник закладу взяв участь у регіональному методичному об’єднанні заступників директорів з виховної роботи. Захід проходив у форматі онлайн та об’єднав представників 12 закладів фахової передвищої освіти. Заступники директорів з виховної роботи, які опікуються питаннями соціального захисту дітей сиріт та осіб з їх числа, були проінформовані про розширення соціальних послуг у Соцгуртожитку у зв’язку з ремонтом будівлі, презентував нові приміщення та  сучасні умови закладу.

 

Активна робота у напрямку інформування зацікавлених осіб щодо діяльності Соцгуртожитку сприятиме оптимальній роботі закладу та забезпеченню найкращого соціального захисту нових клієнтів.