Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Буде проведено семінар для громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

З 16 по 20 червня на території туристської бази «Лісова», що у с. Торське Лимаської територіальної громади управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді буде проведено семінар для громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

Тренерами заходу стануть спеціалісти Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. У межах заходу учасники отримають нові знання, досвід та практичні навички організації в закладах освіти виховної системи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Створення роїв та їх презентація, заняття з надання домедичної допомоги, орієнтування на місцевості,  майстер-класи з проведення ігор на згуртування колективу, а ще зустрічі з цікавими людьми, які мають багаторічний успішний досвід в організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Це далеко не весь перелік умінь та навичок, які учасники отримають від тренерів Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.