Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Мирополіс у 2021 – це «Молодіжна мандрівка Схід»

У 2021 року у межах Мирополісу планується впровадження ініціативи Молодіжної ради при Донецькій обласній державній адміністрації під назвою «Мирополіс - Молодіжна мандрівка Схід», спрямованої на посилення співпраці молодіжних рад різних областей України та розкриття туристичного потенціалу малих міст Донецької та Луганської областей.

 

Така ініціатива буде складатися з двох етапів:
1. «Моя туристична громада - Мирополіс» - Тревел-ідеятон для 5-ти територіальних громад Донецької області: Краматорської, Костянтинівської, Соледарської, Часовоярської, Святогірської, та Сєвєродонецької територіальної громади Луганської області, в якому візьмуть участь по 5 представників з молодіжних рад таких територіальних громад.
2. «Молодіжна мандрівка Схід» – це візит молоді з інших областей України у Донецьку та Луганську область з 25 по 31 серпня 2021 року, які візьмуть участь у Молодіжний мандрівці “Схід” за розробленим під час ідеятону маршрутом. Візит включатиме зустрічі з місцевими молодіжними радами й ініціативами, місцевими жителями й представниками органів місцевого самоврядування, відвідування культурних і туристичних центрів тощо.

 

Основними завданнями проєкту є:
1. Розвиток потенціалу представників та представниць молодіжних рад Донецької, Луганської та інших областей України, покращення їх взаємодії, налагодження професійних і неформальних зв’язків;
2. Розкриттятуристичного потенціалу малих міст Донецької області місцевими молодіжними ініціативами, презентація цього потенціалу учасникам і учасницям проєкту з інших областей України, що у свою чергу сприятиме руйнуванню стереотипів про Донеччину як виключно промисловий та індустріальний регіон.
22- 27 червня  відбудеться перший етап проєкту «Моя туристична громада - Мирополіс» - Тревел-ідеятон.

 

Основними завданнями заходу стануть:
  • Розробка концепцій  туристичних брендів територіальних громад, які приймають участь в проєкті;
  • Розробка маршруту «Молодіжна мандрівка Схід», для представників і представниць молодіжних рад інших областей України.

 

Подія буде відбуватися  межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії за підтримки та сприянні управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.