Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Кабінет Міністрів України розробляє механізм виплати грошової допомоги дітям з багатодітних сімей до 1 вересня

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського найближчим часом Кабінет Міністрів України повинен розробити механізм виплати грошової допомоги дітям з багатодітних сімей, що належать до категорії малозабезпечених, - в межах підготовки до нового навчального року. Про це повідомляє прес-служба Президента.
«Позитивні тенденції в економіці та зростання доходів державного бюджету свідчать про те, що у держави є можливість збільшувати допомогу тим нашим громадянам, які її потребують. Чиновники повинні забезпечити це якомога швидше і максимально зручно - без всякої бюрократії », - зазначив Зеленський.
Для реалізації цієї ініціативи Президента акумульовано близько 300 млн. гривень, які будуть спрямовані на підтримку майже 150 тис. дітей.
«Виплати повинні бути проведені вже в серпні - це чіткий орієнтир для уряду», - сказав Зеленський.
Особливо підкреслив, що ця ініціатива не повинна вичерпуватися лише виплатою допомоги. Для чиновників і всіх представників системи місцевого самоврядування має бути принциповим забезпечення таких умов, щоб кожна сім'я в Україні могла належним чином підготувати дітей до навчального року.
«Держава забезпечить виплату для кожної дитини з малозабезпечених багатодітних сімей, яка її потребує. Посадові особи, особливо на місцевому рівні, повинні оцінити, що ще вони можуть зробити для підготовки дітей, поки є час до початку нового навчального року », - зазначив Президент.
Станом на 1 січня поточного року в Україні налічувалося 365 572 багатодітні сім'ї, в яких виховувалося 1 244 509 дітей.