Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Проведено заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми Донецька обласна Ліга ділових та професійних жінок спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації у дитячому оздоровчому таборі «Сонячний», який розташований у Мангушському районі, с.Юр'ївка провели настільну інформаційно-просвітницьки ігри «Ліза та її друзі подорожують світом» для дітей віком 7-9 років та «Кінозал» для дітей віком 14-16 років, розроблену в 2019 році фахівцями Програми МОМ з протидії торгівлі людьми.

 


На заході були присутні почесні гості заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, радник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілія Золкіна.
Юлія Костюніна привітала учасників та зазначила, що проблеми, які діти розглянуть в ігровій формі нажаль є дуже актуальними у сучасному світі, та висловила надію, що такі превентивні заходи мають велике виховне значення та допоможуть підліткам у дорослому житті.
Захоплюючий квест навчає правилам безпечної поведінки під час подорожі та працевлаштування за кордоном. Діти ознайомилися в ігровому форматі про проблему торгівлі людьми і правила безпечних подорожей, напрацювали навички безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.