Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулося фінальне нагородження переможців регіональної частини Національного конкурсу «Благодійна Україна» - «Благодійна Донеччина 2021»

Представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації взяли участь у заході, організованому ГО «Асоціація жінок «Пані» та присвяченому фінальному нагородженню переможців регіональної частини Національного конкурсу «Благодійна Україна» - «Благодійна Донеччина 2021».


Конкурс проводиться з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Донецькому регіоні та в Україні шляхом публічного визнання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.
Як зазначила начальник управління Лілія Золкіна, ефективна співпраця з громадянським суспільством, волонтерами та благодійниками є одним з важливих чинників розв'язання багатьох проблем, з якими регіон стикається з 2014 року. Пані Лілія привітала всіх переможців та побажали подальшої продуктивної роботи та настання миру.
Переможці у регіональному конкурсі обиралися Національною експертною радою та у кожній окремій номінації було вручено відзнаку «Ангел добра» - унікальну керамічна статуетка ангела, декорована національним орнаментом і оздоблена бурштином, книжки та сувенірні набори від облдержадміністрації.
Загалом було визначено 16 переможців у 4 номінаціях: «Регіональна благодійність», «Місцева благодійність», «Добро починається з тебе» та «Благодійність неурядового сектору».