Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Харкові відбувся перший Всеукраїнський форум молодіжних рад

Маріуполь представляла голова Молодіжної ради міста Аліна Козицька. Мета форуму - обмін досвідом та кращими практиками щодо розвитку молодіжних консультативно-дорадчих органів, напрацюваннями у сфері політики розвитку. У заході взяли участь представники молодіжних рад з усіх областей країни.

 

«Такі заходи надихають, мотивують та сприяють налагодженню зв’язків між молодіжними організаціями зі всіх куточків країни. Ми отримали дуже цінні знання, контакти та напрацювали спільні проєкти. Було приємно ділитися власним успішним досвідом. Наразі рушаємо з командою вперед, до нових перемог» - зазначила Аліна.


Організатори форуму - Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, громадською організацією «Українська асоціація молодіжних рад», Управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради у партнерстві із громадською організацією «Молодіжна платформа», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.