Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Мережа змін. Рестартінг молодіжних центрів

Стратегія - це дороговказ, який дає відповідь на запитання: чого ми хочемо досягти у найближчі декілька років. З 25.08. по 30.08. команда молодіжного центру “Надія” давала відповідь на це питання під час написання стратегії розвитку МЦ “Надія” в рамках проєкту  “Мережа змін”. Рестартінг молодіжних центрів”.

 

 

Протягом тижня команда разом з професійним тренером  Ревазом Татеішвілі прописували процес трансферу знань за методом клевера Яна Хідаята, поставили освітні цілі та цілі організаційного розвитку, прописали календарний план на два роки та пропрацювали метод конструктивного зворотного зв'язку.

 

29 серпня у парку ім.Шевченка презентували стратегію розвитку молодіжного центру “Надія” громаді. Розповіли  про: основні напрямки розвитку МЦ; місію та візію МЦ; цінності МЦ; перспективи розвитку молодіжної політики у м. Красногорівка.

 

Реалізація проєкту «Мережа змін. Рестартінг молодіжних центрів» відбувається завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Сторінки проєкту “Мережа змін”. Рестартінг молодіжних центрів” у соціальних мережах: facebook, instagram.

 

Контактний телефон: 073 183 03 00 Ірина Воронова – менеджерка з комунікацій

Ел.пошта - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript