Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр разом з Громадською організацію "МЦ "Територія ініціатив" розробив програму «ПідлітОК»

Динамічне сьогодення ставить дуже високі вимоги до особистісного розвитку зростаючого покоління. Перехід від дитинства до дорослості дуже складний. Цей вік соціалізації, входження у світ людської культури та суспільних цінностей, вік - індивідуалізації, відкриття і ствердження свого унікального й неповторного «Я».

 

 


У цей бурхливий для підлітка час необхідно дати йому можливість з’ясувати особливості спілкування з оточуючими: навчити толерантному, неупередженому сприйняттю і доброзичливому ставленню до інших, формувати уміння конструктивного вирішення конфліктів. Тому, Донецький обласний дитячо-молодіжний центр  разом з Громадською організацією "Молодіжний центр "Територія ініціатив""  розробив програму «ПідлітОК» для учнівської молоді.


Головна мета програми: формування позитивної Я-концепції підлітків, розвиток здібностей здійснювати значні зміни у власному житті, корекція самооцінки, комунікативних навичок та позиції в міжособистісному спілкуванні.


18 січня пройшла перша зустріч  з підлітками, де створювалася атмосфера довіри та кожен з учасників та учасниць виділили свої сильні та ресурсні сторони.


Проєкт реалізується за підтримки адміністрації Краматорського закладу загальної середньої освіти №22 з профільним навчанням імені Миколи Миколайовича Крупченка Краматорської міської ради Донецької області.