Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток взяв участь у роботі координаційної ради щодо створення ґендерного профілю Дружківської громади

Впродовж січня координаційною радою з питань молодіжної та сімейної політики,  запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, ґендерної  рівності та протидії торгівлі людьми проводилася активна робота по створенню ґендерного профілю Дружківської громади, де вперше була залучена громадськість, у тому числі група самодопомоги «Соцгурт». Лідерка групи брала участь  у всіх засіданнях ради та онлайн обговореннях з іншими громадськими організаціями.


Координаційна рада забезпечує міжвідомчу співпрацю щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на місцевому рівні, узгодженість заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, підвищення їх ефективності, координацію проведення інформаційно-просвітницьких заходів. Під час роботи ради представники громадських організацій та ініціативних груп ознайомилися з проєктом ґендерного профілю, запропонованого представниками місцевої влади, які були його розробниками, а також надали свої зауваження до профілю. На засіданні було прийнято рішення обговорити проєкт між представниками громадських організацій та сформулювати свої рекомендації для створення більш досконалого ґендерного профілю.


Опрацювання рекомендацій, які були створені активістами, було проведено на черговому засіданні ради.


Прозорість і відкритість влади до діалогу та готовність до співпраці з громадськістю дає шанс створити якісний документ, який дасть можливість поліпшити якість життя громадян, у тому числі дітей-сиріт, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених громадян та багато інших категорій з урахуванням ґендерно чутливого підходу до проблемних питань, на які громада має звернути увагу.