Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині вшанували пам'ять Героїв Крут

29 січня  вся Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. Цей день став  для Українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.


Напередодні, цього дня 28 січня на Донеччині відбувся інформаційно-просвітницький захід «Бій під Крутами. Як це було» в якому участь приймали молодь та молодіжні центри.


Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.


Мета заходу є формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, готовність захищати Батьківщину.


Для молоді та керівників молодіжних центрів демонстрували відеоматеріали  «Меморіал – 2», «Пам’ятай про Крути” та презентували етапи історії подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.


Захід організовано Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки  управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.