Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Президентська програма Велике будівництво продовжується і цього року, у тому числі - на Донеччині

Президентська програма Велике будівництво продовжується і цього року, у тому числі - на Донеччині.


Переконаний, що наші цьогорічні результати будуть не гіршими за минулорічні, розповів  Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації-Павло Кириленко.

 

 

Торік, як і позаторік, нам знову вдалося стати лідером серед регіонів України за підсумками втілення Великого будівництва.


Ми завершили роботи на 37 об’єктах. Особливе місце серед них посідають Лісовий насіннєво-селекційний центр у Лимані, збудований з нуля, відремонтовані очисні споруди у Часовому Ярі та найбільший прапор України на Донеччині, встановлений у Краматорську до 30-річчя незалежності України.


Крім того, ми закінчили будівництво та реконструкцію 8 шкіл, 3 садочків, 2 парків, 2 об’єктів культури, 2 гуртожитків, 2 басейнів, 2 спорткомплексів, 5 сільських амбулаторій, 2 приймальних відділень у лікарнях, 5 закладів медицини та 1 центру реабілітації.


До того ж, за минулий рік в області збудовано та відремонтовано 101 км державних доріг і відремонтовано 60 км місцевих доріг, відкрито 150 спортмайданчиків та 54 активні парки.


Ще ніколи Донеччина не оновлювалася так стрімко. І цей темп ми триматимемо й надалі.