Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Проведено Стратегічні сесії щодо внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.10.2022 № 1544-р «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

7-8 червня було проведено Стратегічні сесії щодо внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.10.2022 № 1544-р «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року».

 

Захід організовано Міністерством соціальної політики разом із Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики Катериною Левченко, за підтримки Структури ООН Жінки в Україні.

Участь у заході взяли радниця голови Донецької облдержадміністрації, Тамара Лук’янчук, представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, координаторка Коаліції 1325 Донеччина Лілія Кисліцина та представники громадських організацій Донецької області.

 

Робота у групах проводилась за такими напрямками:

1. інфраструктурна безпека;

2. оцінка потреб та надання гуманітарної, медичної та соціально психологічної допомоги;

3. розширення економічних можливостей та надання допомоги жінкам, які знаходяться на тимчасово окупованій території чи під юрисдикцією інших держав;

4. виявлення та реагування на сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом;

5. комплексна допомога постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом.