Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Всесвітній День прибирання World Cleanup Day в Україні наближається!

Найбільший екорух країни Let’s do it Ukraine запрошує українців приєднатись до історичної події та 17 вересня 2022 разом з мільйонами учасників у 191 країні світу долучитися до Всесвітнього дня прибирання, щоб зробити нашу планету чистою разом!

Формати участі в залежності від географічного розташування та безпеки:

— Для всіх, онлайн – Цифрове прибирання – більше та реєстрація результатів на сайті letsdoitukraine.org/digitalcleanup.

— Колективні прибирання на території установ, організацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – перевірена ДСНС на безпечність, у випадку сигналу тривоги всі мають спускатись в укриття.

— Традиційні прибирання допускаються виключно на рекомендованих локаціях органами місцевого самоврядування (наживо вже можна акредитуватись в містах: Київ, Львів, Ужгород, Полтава, Мукачево, Вінниця) – рекомендовані локації будуть перевірені ДСНС та поруч буде сховище.

— Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай» сортування вторинної сировини та відправка на переробку.

 

Цього року подія проходитиме із дотриманням карантинних правил та норм воєнного стану. Для цього команда Let`s do it Ukraine разом із військовими розробила спеціальні інструкції з протимінної безпеки, ознайомитися з якими можна за посиланням: https://letsdoitukraine.org/2022/09/wcd-safety-briefing/