Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт (м.Дружківка) налагодив партнерські стосунки

Війна вносить свої корективи всюди: у життя, побут, плани, робочі відносини, місце перебування як громадян, так і закладів. З початку війни Соцгуртожиток оперативно виконував свої зобов'язання щодо сиріт, створював максимально безпечні умови для них, не зважаючи на форс-мажорні обставини. Чернівецька область стала тимчасовим прихистком на довгих шість місяців, давши чудові можливості для перебування сиріт на Буковині.

У вересні Соцгуртожиток задля забезпечення найкращих інтересів сироти запровадив співпрацю із аналогічним закладом, що на Дніпропетровщині. Було організовано і здійснено комунікацію з керівництвом закладу, підготовлені відповідні листи, зібрано документацію, організовано переміщення сироти.

 

Завдяки синергії багатьох людей, злагодженій організації переміщення сироти, забезпечення його необхідними продуктами харчування та засобами гігієни, отримувач послуг влаштований до комунального закладу "Дніпровський міський соціальний гуртожиток" Дніпровської міської ради, де йому продовжать надавати соціальні послуги відповідно до його потреб.