Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Дніпропетровщині пройшов обласний молодіжний форум «Волонтерська резиденція»

Начальник управління сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації взяла участь в обласному форумі «Волонтерська резиденція», який проходив у м. Кам’янське Дніпропетровської області.

 

17 вересня пройшов обласний молодіжний форум під час якого волонтерів навчали боротися з емоційним вигоранням, цьому був присвячений окремий блок. Зокрема, навчали практикам арттерапії.

 

Учасники «Волонтерської резиденції» 30 молодих та активних людей - школярі, студенти та вчорашні випускники з різних громад Дніпропетровщини, що допомогають військовим, переселенцям і тим, хто розгубився в реаліях війни.

 

«Форум для обміну найкращими волонтерськими практиками. Він для посилення співпраці. Учасників навчать попереджувати емоційне вигорання. Вони поширюватимуть цей досвід серед колег та однодумців», – розказала голова правління Молодіжної ради при Дніпропетровській ОВА Катерина Боровик.

Проведення форуму частина реалізації проєкту «Банк ідей 2.0: MOLO, дій!», розробленого львівським об’єднанням «МолоДвіжЦентр» у співпраці з Молодіжною радою при Дніпропетровській ОВА та Центром молодіжних ініціатив.