Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр готується до проведення тренінгів для молодіжних працівників та волонтерів

30 вересня  відбулася підготовча зустріч тренінгів проєктів "Як допомогти молоді та не нашкодити" та "Вигорання. Втома від співчуття", які  будуть впроваджуватись ДОДМЦ за підтримки Ради Європи Разом з учасниками та учасницями майбутніх тренінгів, представницями центру, спільно з менторським дуетом Назарієм Боярським та Наталією Макієнко розібрали на зустрічі проєкт до деталей: очікувані результати від тренінгів, їх мета, контекст навчання, які компетенції будуть сформовані.

Щиро дякуємо учасникам і учасницям майбутнього тренінгу за те, що поділилися власними думками, а менторському дуету Назарію та Наталі за професійні коментарі, пропозиції та спільну адаптацію програми.

 

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр організовує та проводить це навчання як учасник навчально-практичної програми “Молодіжна робота, інформована про травму”, яка розроблена та впроваджується у межах Переглянутого плану роботи проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза II» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України.