Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
"Де є добрі люди, там біди не буде": Соцгуртожиток надав допомогу дітям - вимушеним переселенцям з Донецької області

У світі можливості для участі у волонтерських програмах необмежені - від дрібних місцевих організацій до глобальних міжнародних. Україна ще тільки починає приймати волонтерство у своє життя і до недавно багато хто все ще сприймав волонтерство або як щось добровільно примусове, або нереальне.

 

Щоправда, у зв'язку з воєнною агресією росії в Україні громадяни країни все ж активізувались і мобілізувались. Багато людей, далеких раніше від волонтерства, допомагає, як може: хтось грошима, хтось одягом та взуттям, ліками та продуктами, хтось своїм вільним часом.

 

Днями Соцгуртожиток спільно з волонтерами Харкова та Міжнародним благодійним фондом "Крок з надією" (м. Дніпро) зібрав та видав дітям вимушеним переселенцям з Донецької області дитячі іграшки на суму до 3-х тисяч гривень. Іграшки розраховані на дітей молодшого та старшого дошкільного віку. Це десятки рухомих моделей, ляльок, м'ячів, головоломок, картин - пазлів тощо.

 

Дитячі іграшки навряд чи вмістилися в сумку, чи валізу батьків, які вимушені були виїхати з області, де точаться бойові дії. Це - не речі першої потреби..

 

Але війна не має права позбавляти дитину дитинства - так вважають у Соцгуртожитку. Так вважають усі люди доброї волі, хто долучився до волонтерства.