Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр. Досвід та плани на майбутнє

КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» з 2009 року надає дітям, молоді та молодіжним працівникам доступ до безплатної якісної неформальної освіти із напрямків: громадянської освіти, медіаграмотності, волонтерства, профорієнтації, розвитку лідерських якостей.

 

Також центр у своїй роботі спирається на сприяння розвитку активного молодіжного громадського руху, молодіжної участі, молодіжних засобів масової інформації, проводить роботу із патріотичного виховання, надає безплатні психологічні консультації.

 

Бувши двічі релокованим через агресію росії проти України, у 2022 році відновлює свою діяльність за межами Донецької області -  у місті Вінниця.

 

Місія центру у 2022 році: підтримка внутрішньопереміщеної молоді Донецької області у м. Вінниця та в інших регіонах України, шляхом участі в онлайн та офлайн заходах направлених на психологічну підтримку, реалізації проєктів соціальної дії, неформальної освіти та міжнародних обмінів.

 

Молодіжний центр відкриває свої двері до відвідувачів вже 17 вересня за адресою м. Вінниця, вул. Соборна 72.

 

Напрями роботи, за якими буде працювати центр:

- Проєкт для молодіжних працівників онлайн\офлайн "Як не нашкодити, коли хочеш допомогти?";

- Безплатний розмовний клуб з української мови для молоді ВПО 18-35 років;

- Безплатний розмовний клуб з англійської мови для молоді ВПО 10-17 років;

- Арттерапія з молоддю ВПО;

- Проєкт із соціальної згуртованості;

- Проєкт із розвитку бізнес навичок для молоді;

- Проведення психологічних тренінгів для молодих батьків ВПО;

- Освітньо-інтерактивний проєкт для молодих матусь.

 

Зараз центр проводить квест «Воїни світла, воїни добра» присвячений Дню захисників і захисниць України та 80-річчя із часу створення Української Повстанської Армії. Доєднуйтесь!

 

Окрім цього центр надаватиме консультаційну допомогу переселенцям з Донеччини, психологічну допомогу молоді та дітям та продовжувати роботу на СпівДія Донецька область у м. Краматорськ та онлайн телефонії.