Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запрошує в розмовний клуб з англійської мови для підлітків 14-17 років у м. Вінниця

English speaking club допоможе вдосконалити комунікативні навички, позбутися психологічних блоків та покращити рівень вашої розмовної англійської.

Заняття в клубі – безкоштовні.

На вас чекає нешкільна програма для підлітків, яка зосереджена на практиці мовлення та соціальних аспектах. На заняттях ми пропонуємо вам:

- Цікавий контент

- Індивідуальний підхід

- Миттєве виправлення помилок

- Граматичні коментарі

- Активна комунікація з однодумцями

- Затишна атмосфера та гарний настрій

Кураторка розмовного клубу – Кислякова Ганна, випускниця ДонНУ ім. Василя Стуса за освітою перекладач англійська-іспанська. Працювала в центрі дитячого розвитку "Ерудіт", перекладала статті на замовлення та веде часну практику.

 

Початок занять вже наступного тижня - 25 жовтня. Скоріше реєструйтеся і приходьте!Заповніть форму за посиланням і ми зв’яжемося з вами https://forms.gle/VtGULh1u4J7JaUmZ9

 

Проєкт Донецького обласного дитячо-молодіжного центру реалізується в межах програми "ТРИМАЙ", що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (UNICEF Ukraine) в межах програми СПІЛЬНО: Молодь.