Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Розмовний клуб з англійської мови для ВПО

Вже другий тиждень на базі  Донецького обласного дитячо-молодіжного центру проходять офлайн заняття в розмовному клубі з англійської мови. Зустрічі відвідують підлітки ВПО 14-17 років з різних міст Донеччини.

 

На заняттях наша викладачка Аня дотримується неформального стилю викладання, щоб хлопцям і дівчатам було цікаво вивчати і практикувати англійську. Зокрема молодь дивиться і обговорює фільми і мультики, знайомиться і практикує слова і фрази в ігрових руханках, а також працює з правилами граматики.

З кожною сходиною відвідувачі занять англійської знайомляться ближче і стають більш розкутими. Тому з кожним разом їх страх говорити англійською стає меншим, а розмовні навички і знання навпаки зростають і зміцнюються.

 

Запрошуємо підлітків 14-17 років приєднуватися до занять - місць вистачить всім бажаючим!

 

Також підписуйтесь на наші соц. мережі, щоб не пропустити анонси подій в релокованому Донецькому обласному дитячо-молодіжному центрі. Невимушену і затишну атмосферу на заходах - гарантуємо.

 

Проєкт ГО "Молодіжний центр "Територія ініциатив" на базі Донецького обласного дитячо-молодіжного центру реалізується спільно з управлінням сім'ї, молоді та заходів національно-патріотичного виховання в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО.