Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Українська делегація у межах проєкту «Разом до демократії», ініційованому Фондом Конрада Аденауера (KAS Charkiw) та Європейською академією для жінок в політиці та економіці (EAF Berlin)

Заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна та керівниця громадської організації «Смарта» Лілія Кісліцина беруть участь у роботі української делегації у межах проєкту «Разом до демократії», ініційованому Фондом Конрада Аденауера (KAS Charkiw) та Європейською академією для жінок в політиці та економіці (EAF Berlin).

 

Цей проєкт – про всебічну солідарність з Україною, про політичну, гуманітарну, військову та міграційну допомогу.

Делегація від України об’єднала в собі представниць різних сфер та галузей – від громадського сектору до органів державної влади.

 

Це гарна можливість для представлення та обговорення нагальних проблем, пошуку шляхів залучення допомоги та встановлення Німецько-Українського партнерства.

 

Крім цього, вивчення досвіду Німеччини щодо залученості жінок до процесів управління, діяльності жіночих організацій й просування питань гендерної рівності допоможе запроваджувати нові інструменти та підходи для збільшення ефективності реалізації державних програм з розвитку гендерної рівності.