Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Вінниці презентував роботу релокований Донецький обласний дитячо-молодіжний центр

10 листопада презентував свою роботу Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, який через військову агресію російської федерації був вимушений переїхати з Краматорська до Вінниці.

 

На презентації були присутні голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Івасюк, радник голови обласної ради з питань молодіжної політики Ірина Лозова, директор департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації Світлана Ярмоленко, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, начальник управління сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА Лілія Золкіна, ректор Донецького національного університету ім. В. Стуса Роман Гринюк, в.о. директора комунального позашкільного навчального закладу «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» Лідія Індиченко, в.о. директора комунального закладу «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» Анастасія Молдован, голова правління громадської організації «Youth up» Максим Луценко та голова гуманітарного центру «Я-Маріуполь» Олена Швидка.

Лілія Золкіна подякувала представникам державної влади та органів місцевого самоврядування Вінницької області за допомогу, яку вони надають внутрішньо переміщеним особам з числа мешканців Донецької області. Місцева влада допомагає розміщуватись та влаштовуватись не тільки пересічним громадянам, але й комунальним установам та підприємствам, і це важко переоцінити в умовах воєнного стану.

 

Вячеслав Соколовий зазначив, що до війни російська пропаганда нав’язувала усім наратив про те, наскільки відрізняються люди на Сході та Заході України, але війна розставила усе по місцях і український народ довів, що разом подолає усі перешкоди.

 

Усі гості Донецького обласного дитячо-молодіжного центру запевнили у щиросердній та всебічній підтримці ініціатив центру та позначили важливість молодіжної роботи для Донецької та Вінницької областей, і перед усім для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб.

 

Бажаємо ДОДМЦ творчої наснаги та плідної роботи на новому місці і скорішого повернення додому. Ми обов’язково переможемо та відбудуємо нашу українську Донеччину ще кращою!