Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Молодь Донеччини продовжує знайомитися та спілкуватися з цікавими людьми

Кожного тижня молодь Донеччини має можливість у форматі онлайн поспілкуватися з цікавими людьми та обговорити теми, які є важливими та актуальними на теперішній час.

 

28 жовтня 2022 відбулась зустріч із Юлією Овчинниковою, народним депутатом України, головою підкомітету з питань лісових ресурсів, біорізноманіття, природних ландшафтів, об’єктів природно-заповідного фонду та адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу Верховної Ради України, членкинею делегації в ПАРЄ.

Захід зібрав понад 100 учасників. Молодь мала можливість поставити питання та отримати професійні та компетентні відповіді. Зокрема, було обговорено законодавчі ініціативи в екологічній сфері, шлях молоді у політиці, роботу України в ПАРЄ, плани щодо післявоєнного відновлення Донеччини, україно-литовські програми обміну для молоді, державну підтримку молодіжних центрів, роль молоді у відновленні України, вплив військових дій на довкілля, екоцид, проблеми розмінування територій, відновлення НПП «Святі гори», захист безпритульних тварин у зоні бойових дій та багато інших важливих питань.

 

18 листопада 2022 року відбулась зустріч молоді з людьми, які були в окупації та змогли виїхати у безпечні місця, - з керівником молодіжного центру «Вільні» села Вільного Хлібодарівської громади Валентином Громовим та Світланою Аслановою, головним спеціалістом відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту Мангушської громади.

 

Зустріч була дуже відверта. Спікери розповідали реальні, страшні історії, які з ними трапились у рашиському полоні, про небезпеки, які їм довелося пережити, щоб прорватися на територію, підконтрольну Україні. Говорили про тих, хто зрадив свою Батьківщину і робив наклепи на проукраїнських людей. Говорили про те, що робимо зараз і що будемо робити після нашої перемоги.

09 листопада 2022 року молодь спілкувалася з головою молодіжної ради при Донецькій облдержадміністрації Ольгою Дзержинською. Обговорені питань щодо функціонування молодіжних рад на місцевому рівні, оновлення складу обласної молодіжної ради та реалізації заходів у сфері молодіжної політики у 2022-2023 роках.

 

Зустрічі проводяться управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації за організаційної допомоги Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.