Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Всесвітній день сиріт у Соцгуртожитку

Щорічно у другий понеділок листопада відзначається Всесвітній день сиріт (World Orphans Day). Він був започаткований у США благодійним фондом The Stars Foundation. Метою цього дня є донесення до людей різних способів допомоги дітям, які залишились сиротами в результаті військових конфліктів, стихійних лих або були кинуті батьками при народженні.

 

На початку військової агресії рф проти України в комунальному закладі "Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, залишених без батьківського піклування" клієнтів дитячого віку не було. Ті, хто перебував у Соцгуртожитку, - це повнолітні юнаки та дівчата - в умовах ракетних обстрілів Дружківки, де зареєстрований заклад, були тимчасово переміщені до соціальних установ м. Чернівці та Чернівецької області, а також до м. Дніпро. Зараз вони у безпеці та отримують належні соціальні послуги.

 

 

У перші місяці агресії двоє сиріт - юнаків підписали контракти з ЗСУ та воюють на сході України.

 

13 листопада, у неділю, працівники - віряни у церквах, які вони відвідують, у рамках Всесвітнього дня молитви за дітей - сиріт взяли участь у богослужінні про Божий захист і батьківську турботу для кожної дитини - сироти.

 

Частина трудового колективу, яка залишається у м. Дружківка, на відзначення цього дня провела роботи з прибирання прилеглої території від опалого листя та підготовки до зимового періоду.

 

Сьогодні в Україні війна зробила сиротами велику кількість дітей, тому відзначення цього дня для нашої країни та регіону, зокрема, дуже важливо.