Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Комунальна установа «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» відзначила День гідності та свободи

21 листопада в Україні відзначають День гідностіта свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулисяв Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці  вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору. На підтримку та знак вдячності до всіх, хто не зламався під російським тиском, у День гідності й свободи спільнота «жовта стрічка» пропонує всьому світу долучитися до флешмобу.

 

"Жовта стрічка" закликає українців та весь демократичний світ провести флешмоб: пов'язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на тимчасово окупованих територіях.

Співробітники та клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» також  відзначили цей день, було пояснено що означає цей день, була проведена лекція та був переглянутий фільм «Відчуття Майдану». Кожен учасник пов’язав жовту стрічку, та було зроблено спільне фото.