Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині гігієнічні набори отримають діти та батьки із багатодітних родин, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, їхні опікуни та усиновлювачі

9 місяців триває спротив України російській агресії, 8 років триває військовий конфлікт на території Донецької області. У цей нелегкий час ми всі єднаємося у відчайдушній боротьбі. На сьогодні продовжується обов’язкова евакуація населення з Донецької області у більш безпечні регіони України. Спільними зусиллями евакуйовано близько 3,6 тис. багатодітних сімей та 14,5 тис. дітей з багатодітних сімей.

 

Проте, значна кількість населення відмовляється від евакуації та повертається на територію області з різних об’єктивних причин. У Донецькій області на зимовий період залишаються близько 1,7 тис. багатодітних сімей у яких виховується 6 тис. дітей та 1 109 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, їхніх опікунів та усиновлювачів.

Небайдужі організації, фонди, волонтери, громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. У перші тижні після повномасштабного вторгнення російської армії в Україну, компанії «Метінвест» та «ДТЕК» створили та фінансують Гуманітарний штаб «Рятуємо життя». Цей проєкт реалізується за підтримки Офісу Президента України у координації з Фондом Ріната Ахметова та міськими адміністраціями. Штабом заплановано передачу 11 647 гігієнічних наборів для дітей та батьків із багатодітних родин, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, їхніх опікунів та усиновлювачів, які на цей час перебувають на території Донеччини. На сьогодні усю кількість наборів уже отримано та розпочато роботу щодо видачі гігієнічних наборів.

 

За оперативною інформацією 630 дітей та 305 батьків зі 184 багатодітних сімей отримали гігієнічні набори.

 

Висловлюємо слова подяки за надану благодійну допомогу Гуманітарному штабу «Рятуємо життя» і благодійному фонду «Do it together» за оперативно надану допомогу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю для реалізації спільних проєктів в межах підтримки нашої області.

 

Інформуємо, що для отримання гігієнічних наборів для багатодітних сімей та дітей з багатодітних сімей ви можете звернутися до місцевих управлінь у справах сім’ї та молоді.