Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині продовжується видача гігієнічних наборів у межах проєкту «Рятуємо життя», який група «Метінвест» реалізує у координації з Фондом Ріната Ахметова

На сьогодні 4 783 гігієнічних наборів отримали діти та батьки з багатодітних сімей, сімей з дітьми на території деокупованих громад, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, їхні опікуни та усиновлювачі.

 

Кожен гігієнічний набір складається з найнеобхідніших речей, що містить: зубні щітки та зубні пасти, порошок, гелі для душу, шампуні, рідке та брускове мило.

 

За словами керівника гуманітарного штабу «Рятуємо життя» Олександра Вишнякова, «Метінвест» став опорою України в різних напрямах. Компанія допомагає військовим на передовій, медикам та цивільному населенню.

«Людям необхідна підтримка, і вони не мають перетворюватися на статистичні дані. Саме тому вантажі з допомогою стабільно постачаються на території, поблизу яких відбуваються бойові дії, або нещодавно деокуповані. Українці мають відчувати, що вони не самі у цій біді. З ними поряд влада, благодійні організації, волонтери та весь цивілізований світ», – зауважив він.

 

Нагадуємо, що для отримання гігієнічних наборів для багатодітних сімей та дітей з багатодітних сімей можна звернутися до місцевих управлінь у справах сім’ї та молоді.