Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Пройшов навчальний візит та семінар для молодіжних працівників та представників молодіжних центрів, які забезпечують роботу з молоддю під час війни в Україні

04 – 11 грудня 2022 року у Страсбурзі (Франція) пройшов навчальний візит та семінар для молодіжних працівників та представників молодіжних центрів, які забезпечують роботу з молоддю під час війни в Україні. Захід було проведено у межах Рамкової програми співробітництва у сфері молодіжної політики між Радою Європи та Міністерством молоді та спорту України на 2021-2025 роки.

Активна участь у навчальному візиті та семінарі «МОЛОДІЖНА РОБОТА ЗАСНОВАНА НА ЦІННОСТЯХ В УМОВАХ ВІЙНИ» методиста КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр»  відбулася завдяки підтримці Управління сім’ї, молоді та масових заходів Донецької облдержадміністрації.

 

Навчальний візит об’єднав понад тридцять учасниць, які продовжують організовувати та проводити молодіжну роботу в різних регіонах та місцях України. Програма навчального візиту відповідала потребам молодіжного сектору в Україні щодо посилення компетентності та мотивації спеціалістів, які реагують на виклики у своїх громадах, спричинені військовою агресією Російської Федерації проти України.

 

Захід проходив в Європейському молодіжному центрі.

 

У межах заходу учасниці зустрілися з представниками Ради Європи та міста Страсбург, ознайомилися з освітніми ресурсами та політичними підходами молодіжного сектору, зустрілися з молодіжними працівниками та працівницями зі Страсбурга та молодіжних центрів зі знаком якості та поділилися своїм досвідом та прагненнями як молодіжні працівники та працівниці.

 

Після навчального візиту учасниці зможуть застосувати новий досвід та отриманні знання в Україні на основі цінностей Ради Європи, ресурсів її молодіжного сектору та налагодити контакти з іншими молодіжними працівниками в Україні та за її межами.