Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Скаути привезли до Покровська Вифлеємський вогонь Миру

14 грудня представники місцевої скаутської організації доставили у громаду Вогонь Миру, який вони отримали в рамках міжнародної щорічної акції. Проходить цей захід у світі вже понад 20 років і має на меті єднання людей напередодні Різдва Христового.

 

Символічний вогник представники Донецького осередку НОСУ м. Покровська передали начальнику Покровської міської військової адміністрації Сергію Добряку.

«Ми вдячні покровським скаутам за те, що вони традиційно, з року в рік, передають Вифлеємський вогонь до Покровська. Цього року він особливий. Це не просто уособлення добра, надії та любові, а й символ непереможності та єднання усього українського народу, - зауважив Сергій Добряк. - Маємо надію, що перемога буде якнайскоріше, і також буде довгоочікуваний мир в громаді та в рідній Україні».

 

Керівники громади подякували скаутам та їхній керівниці за велику освітню та волонтерську роботу. А привезений до міста Вогонь Миру також було передано ще й до одного з Пунктів Незламності та до храму Української православної церкви.

 

Взяти часточку Вифлеємського вогню до Відня приїхали тисячі представників різних країн світу. Серед них і 35 українців. Така відповідальна поїздка у складі української делегації стала першою для покровських скаутів Олега Хоцевича та Олександри Адабаш.

 

Керівниця ГО «Скаути Покровська» Наталія Клімова зазначила, що відчуває гордість за своїх вихованців: «Велика подяка нашим скаутам, нашій молоді, що знайшли сили, і батькам, що знайшли ресурс, аби їхні діти змогли взяти участь у такій всесвітній акції. У нашої молоді повинно бути гідне майбутнє!».

 

Закликаємо усіх містян долучитися до розповсюдження Вогню Миру до кожної оселі та до лікарень, навчальних закладів і громадських просторів. Бо всіх нас єднає єдине бажання Перемоги Світла над темрявою та Миру над війною!