Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулося онлайн-засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

20.12.2023 року відбулося онлайн-засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації (платформа Google Meet).

В засіданні колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації прийняли участь структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських, селищних, сільських рад, райдержадміністрацій, військових адміністрацій, керівники обласних комунальних закладів та установ, які знаходяться у сфері керування управління.

На колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації були розглянуті такі питання:

1. Про результати проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на території Донецької області.

2. Про стан реалізації державної молодіжної політики у Донецькій області.

3. Про кейс-менеджмент у межах проєкту «Комплексне реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації, гендерно зумовленого насильства, а також тих, чиї права були порушені внаслідок війни, у Донецькій області».