Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна вручила грамоти волонтерам

Юлія Костюніна відвідала з робочою поїздкою Краматорськ та Слов’янськ. Під час поїздки заступник голови облдержадміністрації вручила почесні грамоти Міністерство молоді та спорту України та Донецької облдержадміністрації  волонтерам, які з початку війни допомагали проводити евакуацію мирного населення Донецької області та продовжують працювати в гуманітарних штабах області.

Почесні грамоти отримали 20 осіб - працівники виконавчого комітету Краматорської міської ради, волонтери гуманітарної асоціації «Все буде добре», робітники залізничного вокзалу м. Слов’янськ.

 

Як зазначила Юлія Костюніна роботу спеціалістів органів місцевого самоврядування, працівників залізничної інфраструктури та волонтерів важко переоцінити, адже всі вони з перших днів війни активно допомагають мешканцям регіону у вирішенні проблемних питань, які враховуючи ситуацію виникають майже кожен день. Вони допомагали при евакуації на залізничних вокзалах, отримують, розвантажують та розподіляють тони гуманітарного вантажу. Але найважливішим критерієм та оцінкою їх роботи є щира вдячність, тих людей, яким вони допомогли та продовжують допомагати.

 

З початком повномасштабного вторгнення українська нація згуртувалась як ніколи, кожен українець на своєму місці робить усе для захисту та стабільності своєї Батьківщини і ми не зупинимось до нашої Перемоги!