Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Мандрівний табір «Стежками князів Острозьких» – це неймовірна мандрівка протяжністю 50 кілометрів історичними місцями Рівненщини, що об’єднує елементи пригоди та навчання.

Ти зможеш випробувати себе у фізичній витривалості, вивчити тактичну медицину, орієнтування, тактику та навички виживання в польових умовах.
Цього року табір стане тринадцятим за рахунком. З 2015 року організатори провели 12 таборів, і кожен з них був унікальним досвідом, сповненим пригод, розвитку та командного духу. Під час табору поєднується екскурсійно-мандрівний та вишкільний компоненти, формуючи у молоді витривалість, громадянську свідомість і незламний дух.

Табір «Стежками князів Острозьких» має дві основні складові, які поєднують історичний та практичний досвід: пішохідно-мандрівна та вишкільна складові.

Учасники досліджують історію УПА на півдні Рівненщини через походи та мандрівки. Зокрема, вивчають дві важливі події: першу конференцію поневолених народів Європи та Азії 1943 року і найбільшу битву УПА під Гурбами 1944 року.

Також увагу приділяють історії роду Острозьких та їхній ролі в українській історії, включаючи відомих діячів, таких як брати Наливайки, гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний, Герасим Смотрицький та інші, що були дотичні до цієї родини.

Під час табору учасники освоюють:

Навчання тактичної медицини для надання першої допомоги в польових умовах.
Орієнтування на місцевості, щоб ефективно рухатися та знаходити необхідні точки.
Навички виживання в польових умовах.
Це шанс не тільки пройтись історичними стежками, але й отримати цінні знання, загартуватися та познайомитися з молоддю з різних куточків України. Формат табору поєднує спортивні випробування та практичні заняття з розвитку важливих навичок.

Цьогоріч табір відбудеться з 21 по 25 травня на Рівненщині Приєднуйтесь! Заповніть анкету за посиланням та станьте частиною цього надихаючого заходу

</td>
</tr>

</table>
<span class=