|

Цьогоріч школи громади випустили 164 учні. Попри виклики воєнного часу, діти продемонстрували високі результати.
Особливою гордістю стали відмінники:
10 випускників 9-х класів отримали свідоцтва з відзнакою;
15 випускників 11-х класів здобули документи про освіту з відзнакою. За кожною відзнакою стоять роки наполегливої праці, підтримка батьків і педагогів, відповідальність та прагнення до знань.
Розділити свято з випускниками завітало керівництво Авдіївської міської військової адміністрації. Зі словами напуття до молоді звернувся начальник Авдіївської МВА Євген Удовенко. У своїй промові він побажав успіхів у подальшому нелегкому шляху випускників і відзначив, що їхня незламність у навчанні є прикладом для всієї громади. До привітань долучилися його заступники Сергій Легенький та Юлія Котова, які побажали випускникам сміливості у досягненні цілей та успішного вступу до обраних закладів освіти.
Військова адміністрація та відділ освіти щиро вітають випускників із початком дорослого життя!
Нехай здобуті знання стануть надійною основою для майбутніх особистих перемог!
Щасливої дороги у доросле життя!
Віримо у ваше успішне майбутнє!
|